05.08.15

Söömas...


Beavertails ehk kopra sabad Ottawa turult. Neist olen varem kirjutanud, aga just siin sain seda kanadalaste toitu proovida kunagi esimest korda. Olin Eesti kooliga ekskursioonil :) Seekord valisid tüdrukud küüslaugu juustu koprasabad tavalise kaneelisuhkru asemel. Valikuid on veelgi, aga need kaks on minu meelest kõige paremad.


Teine kanadalaste toit - poutin, ehk põhimõtteliselt friikartulid juustu ja soustiga. Vahel harva võib seda süüa :)


Eriti mõnus on, kui saad oma toitu süüa nii kaunis kohas jõe ääres :) Ajaloomuuseumi kõrval on terrassiga mõnus söögikoht. Seal sai Kata kenasti oma prantsuse keele proovile panna.


Mina võtsin seenesuppi, mis on parim, mida olen siin Kanadas saanud :) Tõeliselt mõnus ja hea, ei olnud tavaline valge kreemine, aga valmistatud mingitest teistest seentest, mis hästi väikeseks hakitud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kõik kommentaarid on teretulnud, aga alles siis, kui ma nad enne üle vaatan. Mitte et ma kardan väga kurjasid kommenteerijaid. Lihtsalt sellepärast et olen lubanud mitte avaldada nende emaili, kes soovivad mu teise blogi lugejaks saada. Nii et palun kannatust. Teie kommentaar ilmub kohe niipea, kui olen seda näinud.