Enne kui ma sisalike või lohede juurde jõuan, siis tahtsin välja hõigata, et mulle meeldivad taskusaated 😊 Kuigi tunnistan, et palju sõltub ka hetkeolukorrast või isegi pikemast eluperioodist, kas neid kuulan või mitte. Jah, mul jätkub oma mõtteid, vahel isegi liiga palju. Sellepärast on ka mul raske audioraamatuid kuulata, sest võin end avastada iseenda mõtete seest, ning jutujärg kaob täiesti ära. Täielikus vaikuses võivad mu mõtted jällegi kinni jääda probleemide taha, mis siis aina suuremaks kipuvad paisuma ja elu mustades värvides näitavad (hetkel muidugi tänu mu tervise juksimisele). Nii et pigem eelistan just selliste jutuajamistega täita hetki, kui näiteks väljas kõnnin või kasvõi nõusid pesen. Olen küll ainult kuulaja rollis, kuid samas justkui ka kaasa rääkimas. Nõustumas või vastu vaidlemas või mõne reisiselliga maailma avastamas või hoopis imestamas asjade üle, millest mul aimugi polnud. Vahel peatan saate, et jääda mõtisklema, vahel kerin isegi tagasi, et mõnda mõtet uuesti üle kuulata, sest see kõnetab nii palju. Nagu näiteks tuntud teada näitleja-psühholoogi (Rita Rätsepp) hiljuti kuuldud mõtteheietus:
Erinevad situatsioonid toovad...