05.09.16

Roheline soeng


Nõnda näeb meie laps praegu välja. Neljapäeval aitasin tal juuksed roheliseks värvida. Ta tahtis välja näha just selline nagu Joker, kes Batmani vastu tegutseb (nendele selgituseks, kes ainult Batmanist kuulnud on :)  Õmblesime ka rohelise vesti ja lillad püksid. Vesti puhul lasin Kirkel päris palju aidata. Ta oli ise väga huvitatud. Ja pidas juba plaani, mida veel õmmelda saaks. Pükste puhul jäi aega liiga väheks. Ühel hetkel juba ütles, et ärgu ma nähku vaeva, kasutab musta värvi pükse. Aga ma ei andnud alla. Vist aitas, et me õmblemise ajal vaatasime vanu Project Runway  osasid. Olin kasutanud lõiget, mis liiga väike. Kiiruga ei tulnud pähe, et võiks siiski täpsemalt järgi vaadata, kui suur laps on. Ega ta just suur pole, kuid puusad on laiemad kui minul kunagi olid. Panin ühe lapaka taha "täiteks". Mis neiule üldse ei meeldinud. Aga peale seda, kui olin veel mõned voldid sisse õmmelnud, nägi kõik välja justkui nõnda pidigi olema. Ta jäi rahule. Sõbrad olid küsinud, kas ta ostis püksid poest :-)

Alumisel pildil pole kummalgi pildil päris õige värv välja tulnud. Erineva valgusega tehtud. Hommikul jalutasin neiuga metroosse. Päris mitmete huvitatud pilkude osaliseks saime. Või õieti tema sai. Mõni naeratas ja lehvitas. Aga nädalavahetusel polnud vaja väga imestada, sest kesklinnas liikus teisigi maskeerunud inimesi. Toimus FanExpo, kuhu kogunevad ulmemaailma ja koomiksite fännid (näiteks Star Treki tegelasi võib seal näha). Mitmed olid ligi astunud ja palunud, kas saaks koos pilti teha.

Värv ise peab veel umbes 40 pesu vastu. Homme on ta oma ilusate roheliste juustega kolledzhis platsis. Ega talle väga tähelepanu endale ei meeldi tõmmata. Tahtis mütsi pähe panna. Aga ma ütlesin, et tõmba aga selg sirgu ja astu julgelt kooli :) Eks see natuke raske ole, sest on ju esimest aastat seal. Eks me homme kuule, kuidas läks.

3 kommentaari:

 1. Minu arust näeb välja nagu noor Einstein kelle karvakasv sammalduma läinud :P

  VastaKustuta
 2. Einoh, millal siis veel juuksevärviga eksperimenteerida, kui mitte noorena. Ma küll sellest hästi aru ei saa, miks just Joker, aga ega kõik ei pea minu moodi Galadrieli või mrs Weasleyt eelistama (mitte et ma teaksin, kas "Sõrmuste isand" ja "Harry Potter" üldse sobivad selle üritusega).

  Püksid on pildi peal küll täitsa sinised. :)

  VastaKustuta
 3. Noorus on muidugi see aeg, kus lollusi teha :D Aga miks Joker... sest sellisteks mu noored neiud kasvanud on. Ei mingeid printsesse ega natukenegi kenamaid tegelasi. Ikka neid pahupooles karaktereid. Sest nende siseelu on palju huvitavam. Nagu laps seletas, siis Joker teab ise, et on halb ja käitubki sellepärast halvana. Aga ei saa ka üle piiri minna, sest siis võib ta oma vastasest äkki ilma jääda ja kelle vastu ta siis oma pahandusi teeks :D Nii palju siis filosoofiat.
  Pildil on värvid tõesti natuke paigast ära, kuigi minu ekraanil paistab natuke ikka lillat ka :)

  VastaKustuta

Võid siia jätta oma arvamuse. Vanemate postituste all ei ilmu need kohe. Nii et kannatust.