12.10.19

Teadmiseks

Lihtsalt teadmiseks, et mu "Päevast päeva" blogi läks lukku. Sest esiteks olid mõned kommentaarid pannud mind juba küsima, kes õieti seal lugemas käib. Millegipärast häiris see mind. Ja teiseks sain palve, et ma kustutaks mõned mõtted. Jäärapäine mina otsustas, et parem kirjutan oma salanurgas, just seda mis mulle meeldib. Ma niikuinii tegin tsensuuri, eriti, kui asjad tööga seotud. Nüüd on palju lihtsam müüri taga rohkem avali ja aus olla; mitte et ma kellegi saladusi reetma hakkaks 😉 Pigem ikka imestan ja jälgin, kuidas see maailm ringi käib... Statistika ütles, et mul oli vast kümmekond põhilugejat. Ma tean enam-vähem kes, ja võtsin ka nendega ühendust või saatsin kutse. Kui keegi jäi välja, siis võib mulle siia alla kommentaari lisada oma Google emailiga, oma asukohaga ja põjusega, miks tahad lugeja olla (kui ma sind juhtumisi ei tunne). Need ei lähe avalikkuse ette, sest lülitasin kommide modereerimise sisse. Mis tähendab, et kustutan nad ära. Peale seda kui olen/ei ole lugejaks pannud. Ma ei saa öelda, et tegin seda kõike kerge südamega, sest olen ise vahel laisk lukus blogisid jälgima, kuigi ikka teen, eriti kui juba varasemalt pikemalt lugeja olnud. Lisaks võttis umbes pool päeva (võis ka natuke vähem olla 😉... tegelikult läks kõik minu üllatuseks üsna kiiresti, arvestades, et tegemist üle 80.aastase vanaprouaga), et Toomase emale asi selgeks teha. Tema on vist minu truim lugeja, keda võin julgelt usaldad, et ta mingeid vihjeid kellelegi saatma ei hakka 🙂 Või kui, siis ehk ainult Toomasele. Aga Toomas on mul hästi taltsutatud 😄 Tegelikult usaldan kõiki, keda kas isiklikult või läbi blogimaailma pikemat aega tean ja tunnen  💕

2 kommentaari:

 1. Armas Ene!
  Meenus, et ka Sul on veebruaris sünnipäev. Soovin Sulle südamest palju õnne ja head uueks eluaastaks!
  Kahju, et Sa nüüd nii harva siin kirjutad. Tunnen sellest puudust.
  Teil Kanadas on külma ja lund. Meil siin puha kevad keset veebruari. Ma pole veel kunagi oma sünnipäevaks (oma aiast) lumikellukesi saanud.
  Parimate tervituste ja heade soovidega,
  Sepikoja emand Aivi

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh!!! Ma tunnen ka vahel, et tahaks kirjutada pikemalt. Ehk jõuan jälle tagasi. Kui kirjutad mulle oma gmail emaili aadressi siia vastuseks, siis võid tulla mu teise blogi lugejaks. Seda proovin ikka järjepidevalt järje peal hoida. Ma ei avalda emaili.

   Kustuta

Võid siia jätta oma arvamuse. Need ilmuvad kohe-kohe! Nii et ainult kannatust :-)