27.03.10

Fotojaht - sõlm

Eile mõtlesin äkki fotojahi peale ning kui ma külla sõites märkasin seda puud, siis avastasin, et seal see fotojahi pilt ongi. Kui kink ja lilled olid üle antud, siis jalutasin kenasti uksest jälle välja ning läksingi puud otsima ja pildistama :)


Natuke suuremana sama puu, mille kohta ma muud ei oska öelda, et ta väga sõlmes on! Ma ei ole nii hea 'puuteadlane', kes koore ja kuju järgi nime võib kohe pikemalt ära öelda :)


Kodus leidsin veel ühe kokku sõlmitud kimbu ehetest, mis kaunsitasid meie kuusepuud õues ja mis siiani pole veel õiget panipaika leidnud.


Siin on minu poolt kenasti sõlmedest kokku pandud 'riputi' lillepoti jaoks.

Lennukisõlm...

Maosõlm

9 kommentaari:

 1. Sõlmedega puu on vahva! Võib ainult imestada, et miks ja kuidas..
  Aga viimane pilt ajab kananaha peale, mul vist alateadvuses mingi usside vastane sõlm...

  VastaKustuta
 2. Lennukisõlm on muidugi ületamatu :) Nii seepärast, et sa ta kätte said nii dünaamilisel hetkel kui see, et nad seesugust sõlme teevad :)

  Puu on ka põnev puu.

  Aitäh :)

  VastaKustuta
 3. Väga erinäolised pildid, lemmikut oleks raske valida... kui mul poleks nõrkust puude "mustri" vastu. Tõeliselt võimas sõlmes võra :)

  VastaKustuta
 4. Nunnu madu :P aaawwwww!

  VastaKustuta
 5. Kõik toredad pildid aga see puu on kohe eriti võimas sõlm. Lennukitel päris surmasõlm vist ei olnud aga ilus aasakene siiski.

  VastaKustuta
 6. lennukisõlm on väga vahva leid!

  VastaKustuta
 7. Puu meeldib mulle väga. Niisugust pole eales kohanud(isegi sarnast mitte). Lennusõlm jäi ka silmeette püsima :)

  VastaKustuta
 8. puusõlm on päris vapustav kohe.

  VastaKustuta
 9. Anonüümne30/3/10 07:10

  Nii kui ma seda esimest sõlmes pilti nägin, tuli mulle silmade ette Suure Tõllu ja Pireti kuju Kuressaares spa ees, kus nad kahekesi lustakalt sammudes kalapaati kannavad: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8e/Kuressaare_3_Suur_T%C3%B5ll_ja_Piret_said_suure_kalasaagi_beentree.jpg
  -K-

  VastaKustuta

Võid siia jätta oma arvamuse. Need ilmuvad kohe-kohe! Nii et ainult kannatust :-)