24.08.09

Koerarõõmud koerarannas

Awenda provintsipargis Georgian Bay ääres on neli erinevat randa, millest üks on koeraomanike jaoks. Teistesse ei tohi koerga minna. Olin natuke mures, kui kena see võiks olla ja kas järvepõhi on liiga kivine. Aga ei olnud, hoopis väga kena liivane, vesi läks aeglaselt sügavaks ning oli soe-soe.

Koko oli alguses väga ettevaatlik ning vaatas hirmuga liikuvat vette, kuid teisel päeval polnud kartusest jälgegi!Tore oli teiste koertega möllata, kui needki rihmast lahti lubati. Tegelikult tohtis seda ainult vette minnes teha, kuid kui inimesi vähem ja omanikud lubasid, siis said kutsad ringi joosta ja mängida.


Koeri oli igas suuruses ja igas vanuses. Keegi polnud kuri, vähemalt need, kes ringi lubati liikuma. Suur taani dogi käis mulle tere ütlemas, mis tekitas natuke kõhedust... ja kurja näoga rotveiler...

Silt koeraomanikele, et see on meie rand ja kena oleks, kui me selle puhta hoiame! Eks me hoidsime, selleks olid prügikastid kohe olemas. Tänaval ei tule ka kõne allagi, et midagi vedelema jääks.

Väsinud kutsa... kas leiad üles :)

1 kommentaar:

Võid siia jätta oma arvamuse. Need ilmuvad kohe-kohe! Nii et ainult kannatust :-)