05.08.11

Fotojaht - punane ja must
Üle tüki aja minu vaba tõlgendus teemale :) Ma pidin jahile pausi tegema, sest jaht tahtis elu üle võtta ;)

10 kommentaari:

 1. Oi, see esimene on tõega lahe. Ja ilus peenar veel boonuseks kõrval. ;)

  Mul on ka viimasel ajal blogi jaoks kole vähe aega, aga fotojahiks ikka näpistan, kuna siiani pole ühtegi korda vahele jäänud ja ei taha siis enam jätta ka. Aga vahel on küll tegu, et sellega hakkama saada. Seega jäävad mõned teiste kommenteerimisedki koledasti hiljaks.

  VastaKustuta
 2. Huvitav kust sellist karvast talve mytsi saada? Talvel oleks hea käia sellisega ,aga suvel on vist nats palav.....

  VastaKustuta
 3. Kaks esimest on tegelikult möödund suve pildid, kingad lausa Eestist, Kadrioru lilleaiast, ühelt kontserdilt :) Millegipärast jäi pilk just neile peatuma, selle asemel et esinejaid jälgida ;)

  Ma otsustasin enda jaoks, et kui kolm aastat iganädalast fotojahti täis saab, siis pean pausi. Ja vaatan, mis edasi. Mõtlesin, et tähtsam on ikka vist oma lähedasi meie eluga kursis hoida, muidu istun terved päevad/õhtupoolikud ainult arvuti taga :)

  VastaKustuta
 4. Nende mütside juures on ju huvitav fakt, et need on valmistatud musta karu nahast. Ja musta karu nahk tuleb Kanadast :) Kuna loomakaitsjad on palju häält tõstnud, siis tehakse ka sünteetilisest nahast peakatteid, kuid need ei pidanud nii head olema. Eriti suvel, kui väga palav on.
  Ma olen loomakaitsjatega ühte meelt, aga teatud piirini. Karusid ei käida niisama metsas mütside pärast jahtimas, vaid kõik on ikka reguleeritud. Kuigi minust ei saaks kunagi jahimeest, siis annan aru, et tänu inimestele on looduse tasakaal väga sassis ning on hea, kui arukad inimesed selle üle järele vaatavad.

  VastaKustuta
 5. Head pildid ja head kooslused leitud, aga esimene võitis kõige rohkem südame, väga mõnus!

  VastaKustuta
 6. Ma vaatsin ja mõtlesin, et nüüd on maailm hukas, kui iPad lubatud vahipostile kaasa võtta...

  VastaKustuta
 7. head leiud! elus jääb ikka toredaid asju kaamera ette. eriti mõnusad on need kingad seal esimesel pildil.

  VastaKustuta
 8. Elegantne comeback! Neis piltides on elu.

  PS.Ma saan täitsa aru, et mingil ajal tekib fotojahtides rutiin ja siis tydimus. Mul tekkis see juba varem, kui aasta täis sai, aga siis ma veel jätkasin inertsist ning pisut hiljem, suve alguses pigem muretsesin sellepärast, et osavötjaid nii vähe oli.
  Kuni ykskord - ja nagu seekordki - lihtsalt ei jöudnud kaamera ja arvuti yhendamise juurde. Ja ennäe, midagi hullu ei juhtunud:)

  VastaKustuta
 9. Tegelikult peaks fotojahti katsuma igapäevaleluga kokku panna, saab kaks kärbest ühe hoobiga ;)
  Kingad jätsid täiega ... mulje :)

  VastaKustuta

Võid siia jätta oma arvamuse. Vanemate postituste all ei ilmu need kohe. Nii et kannatust.