23.02.10

Kaunis Briti Kolumbia

Olümpiamängude vahele lükitakse võimatult palju reklaame, millest enamus juba tüütuks muutuvad... nagu suurpanga RBC reklaamid, mis sest et seal armas ülikonnas joonistatud mehike ringi tuhiseb, või McDonald'si omad, mis kuulutavad end ametlikuks olümpiamängude restoraniks... khm-khm... restoraniks?! Või telefonikompanii Bell ülistamine... kunagi oli ta ainuke telefoniteenusta pakkuja, kuid nüüd on konkurents suur ja isegi nemad kutsuvad nende oma teenuseid kasutama teleri vaatamiseks ja internetiks. Ja siis on seal reklaam, mis lühidalt nii mõnegi tuntud näo (kanadalaste nägude) abil kinnitab, kui kaunis on Briti Kolumbia. On küll! Isegi kui ma pole kunagi sinna jõundud!Ja veel üks kaunis album Briti Kolumbiast.

3 kommentaari:

 1. Hingematvalt ilus on tõesti ja see reklaamklipp on ainuke, millel paljude teiste hulgas pilk pidama jääb. Seda lastakse siin ka sageli.

  VastaKustuta
 2. Kuidas on võimalik, et elate Kanadas ja läänerannikule pole jõudnudki!

  VastaKustuta
 3. igaks juhuks pole läinud, sest tean mitmeid, kes läinud ja jäänud :) seal pidi niiiii kaunis olema!
  oleme aga idarannikul käinud, mis palju lähemal on... eks me pea oma valikuid tegema, kui puhkust nõnda vähe ning mis enamasti Eestisse reisides viimse päevani ära kulutatud saab...
  aga küll me jõuame :)

  VastaKustuta

Võid siia jätta oma arvamuse. Vanemate postituste all ei ilmu need kohe. Nii et kannatust.